27 آبان 1396

کتاب قصه های عجیب و غریب برای بچه های عجیب و غریب

مولف: مرضیه ورمزیار   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

کتاب قصه های عجیب و غریب برای بچه های عجیب و غریب

«قصه‌های عجیب برای بچه‌های عجیب‌ غریب» یک روایت فانتزی با زبان داستانی ساده برای نوجوانان است که همزمان با روز کتاب و کتابخوانی رونمایی شد.

مهدی رجبی از انتشار «قصه‌های عجیب برای بچه‌های عجیب‌غریب» خبر داد و گفت: این مجموعه پنج جلدی، پنج داستان تصویری برای نوجوانان را دربرمی گیرد. داستان ها، فضای سوررئال و عجیب و غریبی دارند و برای این گروه سنی می توانند خواندنی و جذاب باشند.

نویسنده مجموعه «قصه‌های عجیب برای بچه‌های عجیب‌غریب»، این مجموعه را تجربه ای متفاوت در داستان نویسی دانست و گفت: معمولا سعی می کنند، فضاهای داستان‌ها را عجیب جلوه دهند و زبان، مغلق و سخت‌خوان  باشد تا به زور به مخاطب القا کنند، داستان خاص است اما زبان داستان های این مجموعه ساده و روان است اما خود داستان ها چند لایه، شخصیت ها و ماجراها شوک کننده است و برای مخاطب تازگی دارد.

رجبی در پاسخ به این که آیا هر کدام از داستان ها مستقل اند یا یک نخ تسبیح، آنها را به هم وصل می کند، بیان کرد: پنج داستان با عناوین «درخت سگ، گزارش مرد لوبیایی، سوزنبان مارها، آخرین‌ها، پرنده‌ یخ زده» در این مجموعه آمده؛ داستان‌ها متفاوت اند اما حس و حال و اتمسفرشان به یکدیگر نزدیک است.  

مجموعه‌ ۵ جلدی «قصه های عجیب برای بچه های عجیب غریب»، اثر مهدی رجبی که از سوی انتشارات پیدایش منتشر شده روز چهارشنبه ۲۴ آبان ۹۶ همزمان با روز کتاب و کتاب خوانی در باغ کتاب تهران و با حضور نویسنده اثر رونمایی شد.

منبع: مهر

تعداد مشاهده (895)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره مطلب "کتاب قصه های عجیب و غریب برای بچه های عجیب و غریب"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید